Den finananční gramotnosti

Podporujeme | 21.8.2020

Když ženy pomáhají

Ostravské manažerství pod záštitou senior manažerky Ašky Bilanové uspořádalo akci příznačně nazvanou Ladies Day. Jednalo se o školení, kde se sešly podnikatelky nejen z pořádající struktury, aby společně nasály informace týkající se tématu business oblékání, jednání, líčení i česání. Den plný praktických informací byl zakončený dobročinným bazárkem.
Když ženy pomáhají

Vstupenkou na tuto akci nebylo nic jiného než vlastní příspěvek ve formě nenošeného či vyřazeného oblečení, které již ženám samotným nedělá radost, ale mohlo by ji učinit ještě někomu jinému. Účastnice si tak mohly za symbolické ceny vybrat kousky, kterými obohatily vlastní business šatník a ještě přispět na dobrou věc. Peníze vybrané z akce se darovaly Jiříkovi z Havířova, který je vážně nemocný a žije pouze se svou matkou, na kterou je odkázán. Nakonec se jednalo o krásných 20 tisíc korun.

Na darované částce ve finále neměly podíl pouze účastnice akce, ale ozvalo se mnoho dalších kolegů včetně partnera společnosti Michala Krejčího. Děkujeme za pomoc a tleskáme všem, kteří neztratili srdce a projevili zájem zapojit se!